Jdi na obsah Jdi na menu
 


Že by něco nového?

14. 3. 2009

Tak už pěkně dlouho jsem nic nenapsal a tak to právě teď měním. Mám pro vás dvě zprávy jednu dobrou jednu špatnou: Ta dobrá je že plánuji vydání totální konverze všeho co jsem kdy vydal + ještě pár bonusů a navíc snad i trochu vylepším PG. A ta špatná že dosud utajený projekt přesouvám až na ArmA II. Dále pracuji na jednom dalším projektu o kterém se více dozvíte časem, ale teď prozradím že to bude pokračování jednoho z mých předchozích projektů. A možná i uveřejním některé informace o onom utajovaném projektu.

 

PS: Jak jste přežili další pátek třináctého? dobře...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re:

(TonyHawk, 17. 3. 2009 15:31)

Buhuhaha :D... choď si zajazdiť radšej na škode Black death... my sme to už dali do šrotu a budeme mať nové auto :(... bude mi chýbať... užil som si veľa prdeli a aj som si zajazdil...

Pro Tavaryšča Gastovskiho

(Hammer, 17. 3. 2009 5:16)

Když tě to potěší tak můj nick má s Robortem Hammerem společný jenom příjmení, ale jinak je spíše brán podle joho angl. významu tj.-Kladivo.

"kdo spojil ofp komunity ve funkční celek?" -Tak na to ti klidně odpovím že ty určitě NE

Dasvidaňja soudruhu, obrať se k lepším zítřkům a začni budovat svou socialistickou vlast...

soudruhu

(pařan, 16. 3. 2009 22:05)

Soudruhu, blogovat umí každá lama. Neříkej mi, že nejsi schopen si najít 10 minut na napsání krátkého článku, Jednou týdně. S tím rasismem jsem měl na mysli toto "Jinak tam byla snůška nesmyslů vytvořená v mysli pošahaného Černošského tankisty".
To je rasismus Lane. A ty jsi spojil komunitu? Haha, to je dobrý fór, jo, vznikly mise, ale pak ses na to chlapče vysral, já jsem to přebral, protože já se narozdíl od tebe skutečně snažím pro komunitu něco dělat. A co jsem z toho měl? Akorát výsměch, takže mě jsi nějaké soputěžení spíš znechuitil, než aby jsi mi dal nějaké ztracené sebevědomí.

Rearmed

(Lan Gastovski, 16. 3. 2009 20:07)

Černosšký tankista z původní kampaně = HAMMER (pro ty bystřejší). Chápejte že dospělý člověk již nemá tolik času, proto nemohu tak často aktualizovat. Zapomínáte na to kdo spojil ofp komunity ve funkční celek, kvůli komu vzniklo více jak deset misí, kdo vrátil hráčům ofp ztracené sebevědomí..... A za své skutky jsem se dočkal jednom výsměchu a opovržení, zamyslete se nad sebou soudruzi!

Ale Lane

(pařan, 16. 3. 2009 19:05)

Ale Lane, že by závan rasismu?
Ne, nevím, co si o sobě myslíš, vždycky jednou za uherjeskej rok vypluješ, pak vypustíš všelijaké kecy, všechny proti sobě poštveš a pak zase zmiziš. Fakt nevím, co si o sobě myslíš.

Re: Odpověď

(TonyHawk, 16. 3. 2009 18:59)

DRŽ HUBU LANE!!!

Tá škoda neni Black Death, ale Black nothing :D...

A teraz vážne... nie si žiadny záchranca OFP komunity. Si len jeden spamér, ktorý vyvoláva flame wary a myslí si, že keď založil nejaký trapný blog, tak je najväčší... spamätaj sa chlape!!! si len spamér, a dokuď nedáš poriadne do kupy svoj blog, tak u mňa ostávaš naďalej len spamérom...
P.S.: AČSR mód neni žiadna sračka a keď s tým módom máš ňáke problémy, tak si to poď so mnou vybaviť...

A moje odpověď

(Hammer, 16. 3. 2009 18:56)

Lane, tady ale nikdo nemluvil o pokračování ale pouze o vylepšení původního PG. Mimochodem myslíš že video o mladém intelektuálovi a zachránci ofp komunity, kterej má navíc oduševnělou představu že je přítelem Maruka a Pochysta, by mělo nějaký úspěch? Já o tom celkem pochybuji. A ještě by mě zajímalo díky čemu si došel k přesvědčení že si OFP Komunitě aktivní.

Odpověď

(Lan Gastovski, 16. 3. 2009 18:43)

To ano, ale musíš pochopit Hammere, že tebou vytvořený obraz mé osoby v původní videomisi, byl krajně scestný. S mojí osobou měl ten herní LG společné jen to že: 1. jezdil ve Škodě 120 (i když moje Black Death se od originálního výrobku z AZNP značně odlišuje), 2. byl aktivní v Ofp komunitě. Jinak tam byla snůška nesmyslů vytvořená v mysli pošahaného Černošského tankisty z původní ofp kampaně. Pokud opravdu chceš vytvářet pokračování své splacaniny více se inspiruj realitou (očekávám že budu vykreslen jako mladý intelektuál, zachránce Flashkomunity v ČR, přítel Marka Španěla a Pochyta... Pokud zamýšlíš jinak radši se na to VYSER!!!

2LG

(Hammer, 16. 3. 2009 17:21)

Kdo se do tebe naváží? Já tě jen trošku proslavil v ofp komunitě :D

Re: DOST!

(TonyHawk, 16. 3. 2009 16:28)

:D... to som mu ja navrhol... dokončená bude tá scéna, kde ťa popravia... ale nepoviem nič viac... sám nevím, čo chce Hammy dokončiť :P...

DOST!

(Lan Gastovski, 16. 3. 2009 16:01)

Přestaň se do mě navážet debile!

lol

(Hammer, 15. 3. 2009 16:09)

PG=Projekt GASTOVSKI

lol

(TonyHawk, 15. 3. 2009 15:15)

Lol... no konečne niečo nového :D... jak tak kukám, tak si túto stránku riadne prekopal... PG?? wthit?