Jdi na obsah Jdi na menu
 


PG2 a POSEIDON REARMED

1. 4. 2011

Hrozivě dlouho jsem tenhle blog nechával mrtvý tak ho teď trochu oživím novými projekty:

 

 

POSEIDON REARMED

 

Rozpracovaný addon, který do ofp přidává některé objekty a vozidla z technologického dema poseidonu.

Hotovo: 75%

 

Projekt Gastovski 2

 

Dlouho očekávané pokračování projektu Gastovski, ve kterém bude dokončen příběh prvního dílu a které bude obsahovat i hratelnou část.

Hotovo: 10%

Sice se kvůli těmto projektům trochu zdrží vydání WISH, ale určetě je se na co těšit ať už co se týče těchto projektů, ale i WISH, datem vydání těchto projektů si ještě nejsem úplně jist, ale POSEIDON REARMED určitě vyjde do velkých prázdnin a po nich pravděpodobně příjde PG2 a WISH. 

 

APRÍL: že bych někdy udělal Projekt Gastovski 2 je dost velká blbost a kdo si myslel že to není aprílový žert toho zklamu, ale mám pro něj útěchu v podobě Lana který se objeví ve WISH. Poseidon Rearmed už taková fikce není i když se nejedná o plnohodnotný mód ale jen addon který překonvertovává objekty z technologického dema poseidonu, a když mluvím o konverzi myslím tím že na nich není provedená žádná moje úprava tj nemají ani geometry tj lze jimi procházet, jediná moje autorská zásluha na tomto addonu je config a předefinování textur do složky s addonem, tento addon brzy vydám

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re:

(Lan Gastovski, 3. 4. 2011 13:21)

Dobře, že jsi dostal rozum a pokračování mise hanící Vůdce české ofp/arma2 komunity nevydáš. Jen by mě zajímalo zda ti někdy není líto času, který jsi strávil tvorbou Projektu Gastovski 1, který měl jediný cíl a to zesměšnit mě?

Ale Poseidon Rearmed je velmi zajímavý. Docela se na to těším, je to totiž moje srdeční záležitost. Osobně jsem už do Ofp začal vyvíjet plně dynamickou kampaň inspirovanou původním příběhem Poseidonu. Stále to nebylo úplně dokonalé, spíš takový zajímavý pokus. Chci to ale dotáhnout do konce. Napíšu o tom více na svůj web.