Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jedeme dál...

13. 11. 2008

Po dost dlouho jsem nic nenapsal tak to teď napravuji. Je tu spousta věcí které stojí za to abych zmínil. Pokud vše půjde tak jak má tak se STANDERa a nové verze CASLE dočkáte už na vánoce. Dál určitě doporučuji si všimnout blížícího se data vydání Ninju od TonyHawka a STALKERa od Pařana. Taky nemůžu opomenout že brzy Petr Tlach uploaduje (snad) AČSR Mód v té nejnovější verzi. Takže v blízké budoucnosti se máme na OFP scéně ještě na co těšit (a to jsem ani nezmínil že Lan Gastovski plánuje návrat na OFP scénu) A navíc já pracuji na jednom novém projektu, ale o tom vám zatím nic neprozradím, jen to že už mám cca 20% hotovo a vydání plánuju až kolem příštích velkých prázdnin. A pak že OFP komunita je už mrtvá...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

@TonyHawk

(Hammer, 17. 11. 2008 20:03)

to o gasťovi jsem se dozvěděl z emailu od něj a na té fotce to jsem já

ty voe!!!

(TonyHawk, 15. 11. 2008 12:09)

výborne... ďakujem za tú propagáciu a za novinky... btw. jak si sa to dozvedel od Gasťu??

P.S. Na tej fotke to si ty?? ;)

zajímavé

(pařan, 14. 11. 2008 22:28)

Ty se chceš vrátit k vedení ofp komunity? No, jak myslíš, já jen měl dojem, že jsi ji nikdy nevedl, no. Tak doufám, že to, co plánuješ bude stát za to.
BTW. vydáš sovětské družstvo?

Potvrzení informace

(Lan Gastovski, 14. 11. 2008 20:39)

Zdar FLASHPOINTU! Kurvy imperialistické se rohodli prudce zvýšovat ceny hardware komponent (od července ceny téměř konstantně stoupají), takže s nějvětší pravděpodobností musím svůj přechod na ARMA2 poněkud odložit. K rozhodnutí vrátit se k vedení ofp komunity jsem se rozhodl po analýze zoufalé situace skoro neexistující ofp komunity, která nastala po mém odchodu (nasral mě Hammer, (nesnažím se vás bavit, chci postavit komunitu na nohy)a také fakt že mě nechtěli přihlásit na atreidovu ofp/arma párty). Již brzy spustím speciální server, centrum české ofp scény. Za lepší zítřky VPŘED!!!!!!

dobrá stránka na stahování módů do OFP

(Hammer, 13. 11. 2008 20:29)

http://operationflashpoint.filefront.com/files/Operation_Flashpoint_Resistance/Addons/Mods;2333